خدمات شبکه های اجتماعی چیست

بازاریابی رسانه های اجتماعی یا در اصطلاح، بازاریابی خدمات شبکه های اجتماعی عبارت است از مجموعه فعالیتهایی که برای افزایش بازدید سایت از طریق سایت های شبکه های اجتماعی صورت می پذیرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی پروسه ای است که در راستای تولید محتوای جذاب و جلب توجه بازدید کنندگان انجام میشود ، بطوریکه با به اشتراک گذاری مطالب توسط هر بازدید کننده مطالب مورد نظر به طور موثری در فضای شبکه های اجتماعی و بالطبع در فضای اینترنت گسترش یافته و از این طریق اهداف مورد نظر بازاریابی و خدمات شبکه های اجتماعی بدون پرداخت هزینه خاصی از طریق سایت های شبکه های اجتماعی محقق میگردد.

شبکه های اجتماعی و خدمات شبکه های اجتماعی امروزه جایگاه مناسبی در بین عموم بدست آورده و با توجه به دسترسی آسان روز به روز استقبال از این پدیده رو به افزایش می باشد. با رشد شبکه های اجتماعی فعالیت های تجارت الکترونیک وارد مرحله جدیدی شده ، ارتباط بین بازدیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات و همچنین خریداران و فروشندگان افزایش یافته و ارتباط بین سازمان ها و شرکتها نیز بهبود یافته و از این طریق کمپین های بازاریابی نوینی همچون بازاریابی شبکه های اجتماعی بوجود آمده است.
امروزه شبکه های اجتماعی مختلفی همچون فیسبوک،توئیتر،گوگل پلاس و لینکدین فعال بوده و کاربران بسیاری را در سرتا سر دنیا جذب نموده اند، هر یک از این شبکه های اجتماعی ویژگیهای منحصر بفردی داشته و خدماتی اختصاصی در زمینه های مختلف کسب و کارهای اینترنتی و تجارت الکترونیک ارائه میدهند. بدین سان زمینه مناسبی برای رشد و گسترش مشاغل و ارتباط بین شرکتها و متخصصین در حوزه های مختلف فراهم شده است.

مشاوره  بازاریابی و برندینگ رسانه های اجتماعی

رادیان در زمینه سوشیال مدیا مارکتینگ و خدمات شبکه های اجتماعی به صورت تخصصی فعالیت دارد که شما میتوانید با هر بودجه ای شرکت و برند خودتان را به صورت حرفه ای و با برنامه ریزی دقیق در شبکه های اجتمای معرفی نمایید و حتی میتوانید با پرداخت هزینه از مشاوره های حضوری ما نیز بهرمند شوید فقط کافیست از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید و درخواست خود را در فرم اعلام نمایید.

 

تولید محتوا و مدیریت صفحات شما

این بخش از خدمات شبکه های اجتماعی برای شرکت ها و افرادی درنظر گرفته شده که خود ، زمان مدیریت و بروزرسانی و تولید محتوای صفحه خود را ندارند . وقتی شما مدیریت صفحه تان را به رادیان می سپارید در طولانی مدت صفحه شما کارآمدتر خواهد شد و نیز  بازدید پست های شما فزایش خواهد یافت و در نتیجه به هدف خود یعنی برندینگ و بازاریابی و معرفی خواهید رسید. برای اطلاع از هزینه ها کافیست درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما برایمان ارسال نمایید. رادیان در حال حاضر مدیریت و تولید محتوای خیلی از صفحات کوچک و بزرگ را در اختیار دارد.

 

افزایش لایک صفحات شبکه اجتماعی شما

تیم ما در حال حاضر به دو شیوه لایک گیری میکند : لایک با تبلیغ و لایک با ولکام ، که توصیه ما به همه عزیزان استفاده از نوع اول لایک گیری یعنی لایک با تبلیغ است که برای اطلاع از تفاوت و شرایط این دو روش به قسمت سوالات متداول مراجعه نمایید و نیز برای اطلاع از میزان هزینه ها ، قسمت تعرفه را مشاهده نمایید.

 

افزایش فالوور و دنبال کننده پروفایل شبکه اجتماعی

تیم رادیان به هر میزان که بخواهید تعداد فالوور های پروفایل شبکه اجتماعی شما را افزایش میدهد که لازم به ذکر است که تمام دنبال کننده ها ایرانی بوده و برای برندینگ شخصی بسیار کارآمد هستند برای اطلاع از میزان هزینه ها ، قسمت تعرفه را مشاهده نمایید.

 

لایک پست و عکس شبکه های اجتماعی

اگر میزان لایک پست و عکس های شما کاهش یافته کافیست افزایش لایک آنها را به هووب بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن میزان لایک ها را به عدد دلخواه شما برساند و لازم به ذکر است که این نوع لایک از تمامی کشور های جهان می باشند.

 

خدمات شبکه های اجتماعی

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]