loading...

۸ راهکار برای افزایش فالوور های اینستاگرام

  • By تحریریه رادیان
  • ۱۳۹۶/۱۲/۱۵
  • ۴ Comment
  • 216 Views

Instagram یکی از محبوب ترین شبکه های رسانه های اجتماعی است و مطلب امروز درباره افزایش فالوور های اینستاگرام است.
یکی از یوزر های حرفه ای، جسیکا صورکین، که در Instagram بیشتر به نامthehandyj شناخته می شود، طی یک دوره بسیار کوتاه مدت از بیش از ۵۷۷،۰۰۰ فالوور کسب کرده است.

او کارشناسی ارشد خود را در رشته ازدواج و خانواده درمانی دریافت کرد، اما کشف کرد که بهترین درمان خنده است و می توان گفت که او می تواند برای تعداد زیادی از مردم در یک زمان از طریق رسانه های اجتماعی خنده بسازد. او خود را بیش از حد جدی نمی گیرد و مشکلی با شوخی با خودش ندارد که باعث خنده مردم شود. او حساب کاربری Instagram خود را به منظور اتصال، ارتباط برقرار کردن و به اشتراک گذاشتن خنده به عنوان بسیاری از افراد که ممکن است. در اینجا او هشت راهنمایی برای افزایش فالوور های اینستاگرام به ما کرده است که به او کمک کرد تا بیش از نیم میلیون فالوور به دست آورد.


۱٫ یک تم را انتخاب کنید و در آن پایدار باشید.

حساب های زیادی وجود دارد بنابراین من مجبور بودم در مورد آنچه که صدای من را متفاوت ساخته بود فکر کنم. من تصمیم گرفتم حساب خود را با استفاده از طنز شگفت انگیز خود با یک صدای زنانه و بدون دردسر زنانه رشد دهم.

همه چیزهایی که من ارسال می کنم دارای یک هدف یکسان است: برای ایجاد خنده مردم. شما باید پایدار باشید تا دنبال کنندگان شما درگیر باشند. اگر شما ناپایدار هستید، آنها شما را آنفالو خواهند کرد.


۲٫ برنامه زمانی ارسال پست مشخص داشته باشید.

شما باید حداقل یک بار در روز پست کنید. اگر برای یک هفته و یا چند روز در اینجا و آنجا پست نکنید، نمی توانید رشد کنید. فالوورهای شما به انتظار محتوای شما هستند بنابراین مهم است که دائما آنچه را که می خواهید انجام دهید.

هر پست یک فرصت برای جذب فالوور جدید است. به عنوان مثال، هر بار که پست می کنم انتظار حداقل ۳۰۰ نظر را دارم. حدود ۹۵ درصد افراد فرد دیگری را که احساس می کنند آنچه را که من نوشته ام برایشان جالب است تگ کرده اند. سپس آن شخص جدید مطلع می شود و آنها را مشاهده می کند. اگر آنها با مطالب من ارتباط برقرار کنند، یک فالوور جدید به دست می آورم.


۳٫ استفاده از هشتگ های خوب فکر شده.

با الگوریتم جدید، هشتگها بسیار ارزشمند هستند. شما نیاز به تحقیق در مورد هشتگ های مربوطه و مورد علاقه برای مخاطبان مورد نظر خود دارید. به یاد داشته باشید، تنها ۳۰ هشتگ در هر پست – من همیشه از همه ۳۰ هشتگ استفاده می کنم.

من یک لیست از موثر ترین هشتگ هایم ذخیره کرده ام و به سادگی آنها را در نظرات paste میکنم. آنها را در متن پست قرار ندهید.


۴٫ از ویژگی Geotag Instagram استفاده کنید.

لوکیشن جایی که عکس میگیرید یا مخاطبانتان آنجا هستند را بزنید. به عنوان مثال، زمانی که یک پست در مورد قهوه ارسال می کنم، من Starbucks را تگ می کنم. به این ترتیب افرادی که در استارباکس قرار دارند و جستجوی آن برچسب جغرافیایی من را در مورد قهوه می بینند و شاید می خندند و به من را فالو میکنند. همین یعنی افزایش فالوور های اینستاگرام.


۵٫ در زمان مطلوب برای مخاطبان خود ارسال کنید.


اگر شما در لس آنجلس هستید و زمانی که از خواب بیدار میشوید، ممکن است تمام بیننده های نیمه شرقی آمریکا را که خوراک Instagram خود را چک کرده اند، از دست داده بدهید. باید تحقیق کنید و ببینید بیشترین زمان بازدید پیج شما مربوط به چه ساعتی است.

۶٫ محتوای خود را خشنود و قابل اشتراک گذاری کنید.

نه تنها محتوای شما باید قابل لذن بخش و جالب باشد، بلکه باید جاذبیت اشتراک گذاری داشته باشد. اگر یک واترمارک بزرگ رو عکس های خود بگذارید چه کسی دلش میخواهد آنرا به اشتراک بگذارد؟

اگر کسی بخواهد عکس یا ویدئو زیبای شما را به نمایش بگذارد، اما شما یک آگهی عظیم یا تبلیغی روی آن انجام داده باشید، هیچ کس آن را منتشر نمی کند. وقتی افراد پست های من را منتشر می کنند، در واقع حساب من را برای من رشد می دهند.

۷٫ تمام مطالب اصلی خود را واترمارک بزنید.

تمام محتوای اصلی را خودتان بنویسید و روی عکسها واترمارکی بزنید تا مردم بدانند که اگر آنها آن را به اشتراک بگذارند باید چه اکانتی را تگ کنند.  بنابراین شما باید از محتوای اصلی خود محافظت کنید تا بتوانید اعتبار و در نتیجه قرار گرفتن در معرض دید مردم را کسب کنید. یک علامت با ابعادی که قابل خواندن است اما در ذوق زننده نیست واترمارک شماست.


۸٫ اکانتهای بزرگ مرتبط را در پست خود تگ کنید.

اگر من محتوا در مورد Beyoncé ایجاد کنم، من می توانم او، مدیرش، E-News، حساب های فرهنگ پاپ، حساب های کمدی و غیره را تگ کنم. این ها آنها را مطلع می کنند که چنین چیزی وجود دارد و شاید من را فالو کنند. و اگر من خوش شانس باشم آنها با اعتبار بالایی که دارند پست من را بازنشر بدهند، که منجر به افزایش فالوور های اینستاگرام برای ما میشوند.

 

شما میتوانید از صفحه اینستاگرام ما نیز دیدن کنید

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

4 thoughts on “۸ راهکار برای افزایش فالوور های اینستاگرام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *