loading...

ساخت بک گراند عکاسی دلخواه – DIY

  • By تحریریه رادیان
  • ۱۳۹۷/۱۲/۲۵
  • ۰ Comment
  • 215 Views

اگر شما یک خالق از هر نوع هستید، شانس این را دارید که در لحظه ای خلاقیت خود را در یک سفر خلاقانه تجربه کنید تا چیزهای جالب و سرگرم کننده ای بسازید. به عنوان یک عکاس و فیلمبردار، هیچ چیز برای من درست تر از این نیست. گفتگو با عکاس نیکی اسمیت، یک پروژه بک گراند عکاسی دلخواه و DIY می تواند چیزی باشد که شما نیاز دارید تا جرقه ای را از دست ندهید و عنصر دیگری از خلاقیت را به کار خود اضافه کنید.

با الهام از سارا اولیفان، نقاش معروف با استعداد پس زمینه، بودجه کمتری که ما عکاسان داریم، اسمیت برای ساخت نخستین پس زمینه عکاسی خود آماده کرد. با برخی از پرده های بوم قدیمی یافت شده در سطل زباله در استودیو شروع کرد، و برخی از ۳ قطره کانتور رنگ نمونه از Home Depot، اسمیت آغاز شد. اسمیت گفت: “همیشه یک شخصیت منحصر به فرد از پس زمینه های اولیپانت بود که تصاویر را روی جلد وگ و غرور نمایشگاه عمق خود قرار داد. “من می خواستم همین احساس را در کارم تقلید کنم، و می دانستم که یکی از کلید ها زمینه ای بود که فقط یک رنگ جامد نبود.”

برای ساخت بک گراند عکاسی دست ساز باید از رنگ اکریلیک و پارچه کرباس پنبه ای خام استفاده نمایید. ابتدا از رنگ اصلی بک گراند به عنوان primer استفاده کنید و سپس از رنگ های دیگر برای ساخت بافت در آن استفاده کنید.

“ساخت بک گراند عکاسی خود فقط به کیفیت کار شما افزوده می کند.” “هر زمان که من دچار مشکل خلاقیت میشوم، یک پروژه جدید میتواند به من کمک کند که از یک چرخه هنری عبور کند. هیجان انگیز است برای دیدن تصاویر پس زمینه من در تصاویر من و آن را دوباره تأکید می کند که اگر من یک ایده دارم، می توانم آنرا انجام دهم. “

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *