هنر عکاسی مینیمال: مصاحبه با Ante Badzim

زمان تقریبی مطالعه: ۷ دقیقه

چه چیزی باعث عکاسی مینیمال موفق می شود؟ عکاس Ante Badzim داستان خود را با سایت ۵۰۰px به اشتراک می گذارد و ما آنرا برای شما ترجمه میکنیم.

۵۰۰ پیکسل: چگونه در عکاسی شروع کردید؟

آنت بذیم: پدرم اولین  دوربین من را در سن ۱۰ سالگی به من داد. هنگامی که والدین من در سال ۱۹۶۵ از کرواسی به استرالیا مهاجرت کردند، آنها با اینکه دارایی بسیار کمی داشتند. یکی از اولین محصولاتی که پس از سخت کار کردن برای خرید خود در استرالیا خریداری کردند، یک دوربین بود. اهمیت دوربین این بود که زندگی جدید خانواده اش را ثبت می کرد. بعد از این پدرم وقتی که ۱۰ ساله بود دوربینم رابه من داد، سفر عکاسی من شروع شد. این که آیا در مدرسه بودم یا با استفاده از خواهران من به عنوان سوژه، عکس گرفتن من را مختل نمیکرد.

 

تاریخچه شخصی شما چیست و چگونه این کار شما را تحت تأثیر قرار داده است؟

من دائما در فکر هستم؛ یکی از چالش های شخصی من این است که آن را از بین ببریم و مانع سر و صدا شویم. در کار من، من فکر می کنم من با گرفتن عکس هایی که احساس آرامش و سادگی را به نمایش می گذارند، این را به دست آورده ام.

 

Ride by Ante Badzim on 500px

 

چگونه مینیمالیسم و زیبایی سفید / لخت را به عنوان روش ارتباطی کشف کردید؟

رویکرد من این است که زیبایی واقعی موضوع را با هدف کاهش هر حادثه ای که آن را احاطه کرده است نشان دهد. من همیشه از کار قبلی خود ناراضی بودم و با اشیاء در قاب فریب خورده بودم، تقریبا مایل بودم آنجا نباشم. من الان می دانم که این به این دلیل است که من سبک واقعی خود را پیدا نکرده ام. وقتی که من یک موضوع یا فضای پیدا کردم که لخت بود، من واقعا در خانه احساس کردم. آگاهی از این، من خلاقانه خودم را یافتم.

 

چه چیزی شما را به مینیمالیسم و ​​دیدگاه منحصر به فرد شما نسبت به عکاسی جذب می کند؟

کلیشه های زندگی، مانند در حال حاضر، به نظر می رسد که مهم ترین و پاداش دهنده است. از بین بردن حواس پرتی های غیر ضروری نیز به طور طبیعی در تصاویر من ترجمه شده است. به نظر می رسد ارتباط منفردی بین سفر شخصی من و عکاسی من وجود دارد که به من تعلق می گیرد، همانطور که می دانم که به خود و کارم اعتقاد دارم.

Ride the Wave by Ante Badzim on 500px

چگونه زیبایی زیبایی سفید / لخت را به عنوان یک ترند در عکاسی می بینید؟

نحوه مصرف تصاویر با افزایش سریع استفاده از دستگاه های دیجیتال به طور چشمگیری تغییر کرده است که به طور معمول فرصت نمایش کوچکتری را نشان می دهد. این به مصرف تاریخی بسیار متفاوت است، جایی که تصویر بر روی دیوار سفید نمایش داده می شود و تاثیر این سبک عکاسی به خطر می افتد.

چه چیزی توجه مخاطبان را در مورد استفاده از رنگ کم یا بدون رنگ (به ویژه در رابطه با مسدود کردن رنگ یا مینیمالیسم ) جلب می کند؟

من فکر می کنم که آن را به عنصر حواس پرتی و عدم آن می آید. ارائه یک فرصت برای تمرکز به زمان بیننده اجازه می دهد تا عنصر فضا را درک کند. هنگامی که رابطه ما با رنگ را حذف یا تغییر دهید، آن را معرفی می کند و مخاطبان را جذب می کند تا بتوانند تصویر را در سطح عمیق تر قدردانی کنند.

 

Jump! by Ante Badzim on 500px

 

چگونه کار شما به بحث در اطراف عکاسی کمک می کند؟

هدف اصلی من ترویج قدرت تصاویر و عکاسی است؛ به همین دلیل است که من فعالانه در چندین سیستم عامل اجتماعی مشغول به کار هستم تا به منظور به اشتراک گذاشتن ایده ها و الهامات. کار حرفه ای با Olympus استرالیا در فضای جامعه، من با فرصت برای کار با بسیاری از خلاقیت های مختلف ارائه شده است. من همچنین در موقعیتی قرار می گیرم که فرصت های قرار گرفتن در معرض و همکاری با این آگهی ها را فراهم می کند که بحث و گفتگو در مورد داستان ها و عکاسی را تشویق می کند.

 

به لحاظ مفهومی، با استفاده از زیبایی شناسی مینیمالیستی چه می کنید؟

ساده ترین چیزها وقتی جدا می شوند، می توانند زیبایی را نمایندگی کنند. آنچه که به نظر می رسد، مهم ترین و ارزشمند است. هنگامی که من به این عناصر توجه می کنم، می تواند به عنوان یک یادآوری برای قدردانی از این چیزهای ساده عمل کند.

 

Journey by Ante Badzim on 500px

 

چه توصیه هایی برای عکاسان هنگام کار با زیبایی های سفید یا زیبایی به عنوان یک پالت رنگی دارید؟

نگران نباشید به زیبایی شناسی چالش بکشد – فقط به شما پاداش می دهد و هنر خود را توسعه می دهید. اخیرا به یک توافق نامه به توکیو سفر کردم و در ابتدا با نبود فرصت هایی که سبک من را در بر می گرفت نگرانی داشتم. شما شگفت زده خواهید شد که چگونه تفسیر شما ممکن است در شرایط غیر منتظره توسعه یابد و تحقق یابد. به همین ترتیب، مطمئن شوید که موضوع شما به تنهایی قوی است و همچنین هر نوع خام یا فراوانی فضای معرفی شده، تکمیل شده و بر موضوع تثبیت شده است. مقدار زیبایی شناسی سفید و سفید و فضا همیشه باید در نظر گرفته شود؛ بیش از حد و یا خیلی کم باعث می شود تا نتیجه نهایی قابل توجهی داشته باشد و قطعا در هر مورد تغییر خواهد کرد.

 

چه هنرمندانی روی شما تاثیر می گذارند و چرا؟

کایل تامپسون همیشه با تصاویری از شاعرانه اش که بر عنصر انسانی و محیط اطراف آن تاکید می کند، جذاب است. تصاویر بارها می تواند مقابله کند اما همیشه مفهوم آرامش را نشان می دهد؛ من در عین حال این جذاب و زیبا را پیدا کردم. نان گلدین یکی دیگر از هنرمندانی است که حتی تاثیر آن بر کار من روشن نیست – هنوز نقش مهمی در ایجاد تصاویر دارد که دوباره عنصر انسانی و محیط اطراف آن را شامل می شود. آنها هر دو روش منحصر به فرد برای پیدا کردن زیبایی در گاهی اوقات چیزهای غیر منتظره است.

 

عکاسی مینیمال Slice of Heaven by Ante Badzim
عکاسی مینیمال Slice of Heaven by Ante Badzim

 

الهام شما از کجاست؟

من ممکن است مکان یا مناظر را که توسط دیگران مستند شده است، کشف کنم. من فقط می توانم جزء هایی را که برخی از تصاویر را تشکیل می دهند نگاه کنم و از این به عنوان یک مرجع برای تأکید بر آنها استفاده کنم. چشم انداز نقش مهمی در چگونگی و زمان من دوربین من در دست دارد؛ درک فرصت برای فضا، تعیین خواهد کرد که آیا من به شلیک الهام می گیرم. گاهی اوقات فقط رانندگی در امتداد ساحل ممکن است باعث ایجاد یک فرصت خلاقانه شود، و درگیر شدن با سایر افراد ذینفع در جامعه من نیز به داستان کلی و الهام من می افزاید.

 

مکان هایی که در آنها دیده شده است، استفاده از سفید / سفید کننده به عنوان یک روند یا زیبایی شناسی قوی (شرکت ها، مارک ها، کمپین های تبلیغاتی، معماری و غیره) کجا قرار دارد؟

اغلب هنگامی که یک روایت قوی برای همراهی یک تصویر وجود دارد، به نظر می رسد که زیبایی زیبایی سفید / سفید شده بیشتر قابل توجه است. مزیت این تصاویر می تواند در افزایش پیام زمانی که عکاسی و کلمات ترکیب می شود، نقش مهمی ایفا کند. بازی با املاک و مستغلات کوچک در دستگاه های تلفن همراه به این معنی است که این زیبایی شناختی بیشترین تاثیر را دارد. بیش از هر زمان دیگری، علامت های تجاری – چه وابسته به رسانه های سنتی و دیجیتال – برای تبادل پیام خود به یک زیبایی سفید / سفید تبدیل می شوند.

 

Persian Gulf Aerial by Ante Badzim
Persian Gulf Aerial by Ante Badzim

 

برای تصویربرداری از این زیبایی چه تجهیزات، روشنایی و نرم افزاری استفاده می کنید؟

من از سیستم Olympus OM-D و PEN با طیف گسترده ای از لنزهای M.Zuiko Prime و PRO استفاده می کنم. من بهترین سیستم لنز قابل تعویض را پیدا می کنم؛ این به من اجازه می دهد تا بدون نیاز به استفاده حرفه ای، مسافرت، یا استفاده روزمره خودم را در اختیار شما قرار دهد. من با استفاده از تنظیمات سبک وزن کمتری می توانم ارتباط برقرار کردن با محیط و موضوعات من را آسان تر کنم. من فقط در RAW فیلمبرداری میکنم، ابزارهای ویرایش اصلی من Lightroom، فتوشاپ و گاهی اوقات ایستگاه از پیش تنظیم شده VSCO من هستند.

 

چگونه شخصیت / حضور شخصی خود را مرتب کنید (به عبارت دیگر، چگونه انتخاب کنید چه چیزی را نشان دهید و به مخاطبان خود)؟

با Instagram مهم است که زیبایی شناسی من سازگار است. به همین دلیل، سبک عکاسی مینیمالیستی پیش فرض من بیشترین شایع را پیدا خواهید کرد. مهم است که با جامعه خودتان در ارتباط با سبک و پیام خود ارتباط برقرار کنید، زیرا این چیزی است که وفاداری و بحث را تشویق می کند. کانال های دیگر من ممکن است طرف های دیگر را به عکاسی من و پشت صحنه فعالیت نشان دهد، شاید بازی داستان سرایی و آموزنده تر باشد.

 

Hands Up by Ante Badzim on 500px

 

[تعداد: 0   میانگین:  0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.