عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی در تهران و هرجای دیگر به عنوان یک عنصر مهم در طراحی سایت و گرافیک به شمار می رود. در محاورات و مکالمات افراد غیر حرفه ای، از عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به عنوان عکس صنعتی نام برده می شود. در واقع منظور تهیه عکس از محصولاتی است که در صنایع تولید می شود. یا عکسی که از خط تولید صنایع تهیه میشود که تعریف دقیقی نیست.

عکاسی صنعتی یکی از شاخه های عکاسی می باشد که به سفارش یک سازمان صنعتی صورت می‌پذیرد. و به ثبت فرایندهای تولید، محصولات، سازمان کاری، کارکنان و یا حتی محصولات آنها می‌پردازد.

عکاسی صنعتی در تهران

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ممکن است با مقاصد داخلی و یا خارجی بکار گرفته شود. مقاصد داخلی مثل بخش اداری و یا روابط صنعتیو یا خارجی مثل تبلیغات یا روابط عمومی. عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکر و سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوضه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی مثل عکاسی تبلیغاتی نظرات کارفرما در کار دخیل نیست.

با توجه به این نکته مهم به عقیده ما عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند. نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند. و با توجه به هدف نهایی کار، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند. و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.

نمونه کار عکاسی صنعتی

درخواست عکاسی صنعتی

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت!

تماس با ما

عکاسی صنعتی تهران

خدمات عکاسی قابل ارائه از سوی شرکت رادیان:

  1. عکاسی صنعتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ، بیلبورد و طراحی سایت ها.
  2. عکاسی کارخانه ها :  از خط تولید کارخانه ها و فضای داخلی شرکت‌ها (محیطی – پرسنل).
  3. عکاسی تبلیغاتی برای برندها.
  4. عکاسی پوشاک.
  5. عکاسی تبلیغاتی مواد غذایی برای رستوران ها و کافه ها و قنادی ها.
  6. عکاسی لوازم آرایشی
  7. و …

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در تهران و حومه ، با توجه به هدف تبلیغاتی، توسط کارشناسان رادیان طراحی شده و در طراحی کاتالوگ، طراحی ژورنال، طراحی وب سایت، ساخت تیزر، سی دی تبلیغاتی و… شما قابل استفاده خواهد بود.

برای مشاهده نمونه کارهای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی رادیان به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید.
در صورت تمایل به دریافت قیمت های عکاسی صنعتی رادیان با شماره ۰۹۱۲۶۸۳۶۶۱۸ تماس بگیرید
در صورتی که تمایل به دریافت تعرفه قیمت عکاسی صنعتی انجمن عکاسان تبلیغاتی ایران را دارید اینجا را کلیک نمایید
[تعداد آرا:: 12 میانگین: 3.6]
با تشکر از رای شما! [تعداد آرا:: 12 میانگین: 3.6]