عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی به عنوان یک عنصر مهم در طراحی سایت و یا کاتالوگ یا به طور کل کمپین های تبلیغاتی برند ها به شمار می رود. مسلماََ با دیدن وبسایت ها یا کاتالوگ های برند های معروف به تفاوت المانهای گرافیکی و عکس های استفاده شده در آن پی برده اید. یک عکس خوب میتواند به خوبی تمامی جزئیات و کلیات محصول شما را به بیننده نشان بدهد.

از دیگر توانمندی های عکاسی صنعتی این است که به ثبت فرایندهای تولید، سازمان کاری، کارکنان و یا محصولات آنها می‌پردازد. گاهی نیاز است تا برندها با استفاده از نمایش دادن محیط کاری خود ارتباط نزدیک تر و صادقانه تری با بیننده برقرار نمایند. لذا میتوانند با استفاده از عکاسی و فیلم برداری ارتباط بهتری با مخاطبین خود برقرار کنند.

در آژانس تبلیغات خلاق رادیان ما مفتخریم که خدمات عکاسی صنعتی را با کیفیتی در استاندارد بین المللی و قیمت هایی منصفانه ارائه بدهیم.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
عکاسی صنعتی در تهران

عکاسی صنعتی در تهران

عکاسی صنعتی در تهران که از خدمات اصلی آژانس تبلیغات خلاق رادیان است ممکن است با مقاصد داخلی و یا خارجی بکار گرفته شود. مقاصد داخلی مثل بخش اداری و یا روابط صنعتی و یا خارجی مثل تبلیغات یا روابط عمومی. عکاسی تبلیغاتی شاخه بسیار جذابی از عکاسی است به شرط آنکه عکاس بتواند تفکر و سلایق خود را در عکس بگنجاند. اگر با حوضه های دیگر عکاسی مقایسه کنیم می بینیم که تقریبا در هیچ یک از شاخه های عکاسی مثل عکاسی تبلیغاتی نظرات کارفرما در کار دخیل نیست.

با توجه به این نکته مهم به عقیده ما عکاسانی می توانند از کار خود لذت ببرند که عقاید کارفرما را در ذهن خود به دقت آنالیز کنند. نقاط ضعف و قوت نظرات وی را بررسی نمایند. و با توجه به هدف نهایی کار، بعد از تصمیم گیری صحیح با استفاده از زبان تفاهم آمیز، تا حد امکان تفکر و سلیقه خود را به وی منتقل کنند. و بعد از جلب موافقت وی عکسی بگیرند که ناشی از برآیند تفکرات کارشناسانه و نگاه زیبا شناسانه باشد.

نمونه کار عکاسی صنعتی

تماس با ما

درخواست مشاوره از آژانس تبلیغات خلاق رادیان

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت!

عکاسی تبلیغاتی

ما یک آژانس تبلیغات خلاق هستیم که به برند ها کمک می کنیم تا مفاهیم بصری برای کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی خود را توسعه دهند، ما آنها را در تمام مراحل فرایند تولید همراه می کنیم.

خدمات عکاسی قابل ارائه از سوی آژانس تبلیغات خلاق رادیان:

  1. عکاسی صنعتی از محصولات برای ارائه در کاتالوگ، بیلبورد و طراحی سایت ها.
  2. عکاسی کارخانه ها:  از خط تولید کارخانه ها و فضای داخلی شرکت‌ها (محیطی – پرسنل).
  3. عکاسی تبلیغاتی برای برندها.
  4. عکاسی پوشاک.
  5. عکاسی تبلیغاتی مواد غذایی برای رستوران ها و کافه ها و قنادی ها.
  6. عکاسی لوازم آرایشی
  7. و …

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در تهران و حومه ، با توجه به هدف تبلیغاتی، توسط کارشناسان رادیان طراحی شده و در طراحی کاتالوگ، طراحی ژورنال، طراحی وب سایت، ساخت تیزر، سی دی تبلیغاتی و… شما قابل استفاده خواهد بود.

برای مشاهده نمونه کارهای عکاسی آژانس تبلیغات خلاق رادیان به بخش نمونه کارها مراجعه نمایید.
در صورت تمایل به دریافت قیمت های عکاسی صنعتی رادیان با شماره ۰۹۱۲۶۸۳۶۶۱۸ تماس بگیرید
در صورتی که تمایل به دریافت تعرفه قیمت عکاسی صنعتی انجمن عکاسان تبلیغاتی ایران را دارید اینجا را کلیک نمایید
عکاسی صنعتی تهران
[تعداد آرا:: 27 میانگین: 3.6]
با تشکر از رای شما! [تعداد آرا:: 27 میانگین: 3.6]