طراحی کاتالوگ

کاتالوگ مجموعه ای جمع آوری شده از محصولات و تولیدات یک شرکت ، موسسه و یا سازمان می باشد که رابطی است میان تولید کننده و مصرف کننده. طراحی کاتالوگ و یا طراحی بروشور راهی است برای معرفی و شناساندن کالا به مصرف کنندگان شما .آیا می دانید چرا شرکت های بزرگ و عمده فروشان نیاز فراوانی به طراحی بروشورهای تبلیغاتی دارند؟ این سازمان ها به دلیل عدم ارائه اطلاعات محصولات به صورت حضوری و به دلیل بالا بودن تعداد مصرف کنندگان به کاتالوگ نیاز مبرمی دارند. طراحی کاتالوگ و بروشور نیز نسبت به مقدار و حجم اطلاعات صورت میگیرد و تعداد صفحه هر چقدر هم که زیاد باشد، تاثیری در چارچوب و قوانین طراحی ندارد. کاتالوگها دارای انواع گسترده ای از شکل ها و فرم ها هستند.

طراحی بروشور

ساده ترین فرم طراحی بروشور ، یک برگه یک روست. شکل های مفصل تر بروشور و کاتالوگ ها نیز دارای جلد و تعداد صفحات زیاد است. همین طور انواع دیگری از کاتالوگها هستند که دارای تاهای پیچیده ای هستند و همگی در یک قالب جا می گیرند و هدف واحد آن ها معرفی محصولات، تاریخچه، دوره های آموزشی و رساندن اطلاعاتی از این دست است. اما نکته ای که اکثرا به آن توجه نمی کنند، تفاوت بین آنهاست.

نمونه کار عکاسی صنعتی

به طراحی کاتالوگ یا بروشور نیاز دارید؟

فقط کافیست ایمیل و شماره تماس خود را وارد کنید.

کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت!

تماس با ما

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی وسیله ای برای بیان، آموزش و یا دستورالعمل استفاده از یک دستگاه یا کالا می باشد و یا به بیانی دیگر، در کاتالوگ بیشتر از آنکه جنبه تبلیغاتی آن مطرح باشد، جنبه آموزشی آن مورد تاکید و توجه است.. حال با توجه به نکته فوق، مثلا طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و صنعتی نیز باید نسبت به هدف کاتالوگ صورت پذیرد تا علاوه بر انتقال آسان موضوع زیبایی خاص خود را نیز حفظ کند. البته میتوان از طراحی سایت نیز به عنوان یک کاتالوگ آنلاین و همیشه در دسترس استفاده نمود.

رادیان پاسخگوی نیاز شما به عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ خواهد بود.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]