طراحی کاتالوگ

کاتالوگ مجموعه ای جمع آوری شده از محصولات و تولیدات یک شرکت ، موسسه و یا سازمان می باشد که رابطی است میان تولید کننده و مصرف کننده. طراحی کاتالوگ و یا طراحی بروشور راهی است برای معرفی و شناساندن کالا به مصرف کنندگان شما .آیا می دانید چرا شرکت های بزرگ و عمده فروشان نیاز فراوانی به طراحی بروشورهای تبلیغاتی دارند؟ این سازمان ها به دلیل عدم ارائه اطلاعات محصولات به صورت حضوری و به دلیل بالا بودن تعداد مصرف کنندگان به کاتالوگ نیاز مبرمی دارند. طراحی کاتالوگ و بروشور نیز نسبت به مقدار و حجم اطلاعات صورت میگیرد و تعداد صفحه هر چقدر هم که زیاد باشد، تاثیری در چارچوب و قوانین طراحی ندارد. کاتالوگها دارای انواع گسترده ای از شکل ها و فرم ها هستند.

چرا طراحی کاتالوگ خود را به آژانس تبلیغات خلاق رادیان بسپاریم؟

شرکت ها و مجموعه ها در اولین قدم بعد از تولید و یا ارائه محصولات و خدماتشان به طراحی کاتالوگ میپردازند. طراحی کاتالوگ باید بسیار هنرمندانه و با تدبیر انجام شود و علت این امر این است که باید بتواند مخاطب را جذب کند و او را ترغیب کند که تمام کاتالوگ را نگاه کرده و با تمامی محصولات و خدمات درج شده در آن آشنا شود . پس طراحی زیرکانه کاتالوگ باعث می شود که مخاطب مدت زمان بیشتری را صرف خواندن کاتالوگ و آشنا شدن بیشتر با محصولات بکند.

4
ویرایش نهایی کاتالوگ و چاپ

در این مرحله شما می‌توانید نظرات نهایی خود را در ارتباط با طرح اتود زده‌شده در سفارش طراحی کاتالوگ تبلیغاتی خود بیان کرده و ویرایش‌های لازم را در طرح، متن و تصاویر اعلام نمایید. نهایتا طرح شما برای چاپ آماده میگردد.

3
اخذ تاییدیه از کارفرما

طرح نهایی کاتالوگ برای شما ارسال می‌گردد تا بتوانید بررسی‌های کلی را انجام دهید. پس‌ از آن طرح به مرحله پیش چاپ فرستاده می‎شود تا سفارش طراحی کاتالوگ شما آماده چاپ گردد.

2
ایده پردازی و طراحی اتود

ایده پردازی در ارائه طرح کاتالوگ از اصلی‌ترین مراحل می‌باشد. سرچشمه آن از همان اطلاعاتی است که در وهله اول شما در اختیار ما قرار می‌دهید. ایده‌ها در این مرحله طرح ابتدا به‌صورت دستی بر روی کاغذ و سپس با استفاده از بهترین نرم‌افزار طراحی گرافیک پیاده‌سازی خواهد شد.

 

1
بررسی نیاز مشتری

در جلسه معارفه تمامی اطلاعات اعم از مشخصات، مزایا، سطح رقابت محصولات و خدمات تحت بررسی قرار میگیرد. همچنین سلیقه، نظرات و ایده‌هایتان به میزان بسیار چشمگیری می‌تواند در ارائه طرح بهتر کمک نماید.

کیفیت این باور را ایجاد می کند برای مشتریان

پروژه های ویژه

پیکسی فقط در مورد طراحی گرافیک نیست. ما طراحی وب، طراحی برنامه و همه چیز بیش از آن زندگی می کنیم. ما خدمات ارتباطی یکپارچه را ارائه می دهیم و ما مسئول فرآیند ما هستیم.

میخواهید پیامی به ما ارسال کنید؟

امروز با ما تماس بگیرید.

دفتر ما

تهران، خیابان هنگام ساختمان ناب وردپرس

تایم کاری شرکت

شنبه تا پنج شنبه

۸ صبح لغایت ۵ بعد از ظهر

منتظر صدای گرم شما هستیم

09120225173

۰۹۹۰۰۰۶۷۶۱۵

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]