طراحی سایت

طراحی وب سایت

حتما با یک گشت و گذار وب در میفهمید که مطرح شدن در اینترنت اصلا کار ساده ای نیست و طراحی وب سایت یا سئو آن میتواند کسب و کار هر شخصی را دگرگون سازد. این روزها دیگر تحقیقات و خرید و فروش کالا و خدمات آسان گشته و هرکس میتواند با در اختیار داشتن یک کامپیوتر یا موبایل به سرعت از چند و چون بازار سر در بیاورد و طرفِ معامله خود را انتخاب کند. طراحی وب سایت نخستین گام از این بازاریابی اینترنتی است.

 

ایجاد پایگاه اینترنتی انحصاری

همانطور که میدانید نخستین گام در جهت ورود به بازار تجارت الکترونیک، طراحی سایت و ایجاد پایگاه اینترنتی انحصاری است که معرف حضور شما در این عرصه به سایرین خواهد بود.

این روزها در هر کارت ویزیت یا آگهی تبلیغاتی آدرس وب سایت میبینیم که خود معرف اهمیت داشتن یک وبسایت با کیفیت که هم نماینده ی شما در اینترنت باشد ، و هم خودش بتواند به تعداد مشتریان شما بیافزاید.

طراحی وب سایت کمک شایانی به جابه جایی از کسب و کار سنتی به تجارت مدرن و به روز میکند که تعدادی از محاسن بیشمار داشتن یک وبسایت را برای شما گردآوری کرده ایم.

 

مزایای طراحی وب سایت حرفه ای

موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ و یاهو و.. بدون دریافت پولی کسب و کار شما را رونق میبخشند ، فقط کافیست سایت شما را پیدا کنند و در پایگاه داده خود ثبت کنند تا با هر جستجو شما در لیست موارد موجود به مخاطبان نشان داده شوید. میزان بازدید کننده هدایت شده به سایت به پارامترهای زیادی وابسته است و نمیتوان تعیین دقیقی داشت اما در کمترین حالت چیزی حدود ۲۰ ۳۰ نفر در طول روز به سایت شما خواهند آمد.

 

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی از این جهت حائز اهمیت است که شما میتوانید به زیباترین شکل خدمات یا کالای خود را به مشتریان معرفی نموده و با طراحی مناسب یک ویترین یا یک نوع کاتالوگ تحت وب داشته باشید که در یکی از پرجمعیت ترین بازارها (اینترنت) قرار خواهد گرفت.

 

طراحی سایت تهران

وبسایت همواره با متقاضیان اطلاعات و محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط صاحب آن سایت در تهران یا شهرستان ها فقط یک کلیک فاصله دارد و در تمامی ساعات شبانه روز و روزهای تعطیل نیز فعال است و میتواند شما را در افزایش مشتریانتان یاری رساند. شایان ذکر میباشد که با بهینه سازی سایت این فرآیند به مراتب با کیفیت تر انجام خواهد شد.

 

هزینه طراحی وب سایت

برای طراحی وب سایت شما هزینه ای معادل طراحی و چاپ تعداد محدودی کاتالوگ را پرداخت میکنید و سالیانه مبلغ ناچیزی بابت تمدید هزینه دامنه و فضا میپردازید ، و در عوض شما یک وبسایتِ همواره در دسترس و مجذوب کننده ی مخاطب در اختیار خواهید داشت.

 

طراحی سایت شخصی و شرکتی

میزان سودآوری و درآمد زایی شخصی و شرکتی از طریق طراحی وب سایت به نوع سایت و اهداف آن و مخاطبان آن بستگی دارد. البته میزان فعالیت صاحبان سایت ها و بروز رسانی و رسیدگی به مشتریان و نیازهای سایت نیز عامل بسیار مهمی در درآمدزایی خوبی خواهد بود. اما امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وبسایتشان فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق طراحی سایت و مشتریان آنلاین است که نشان از اهمیت پرداختن به تجارت نوین و اینترنتی است.

 

ویژگی های طراحی سایت توسط گروه مهندسین رادیان

 

۱٫ ارائه سیستم های مدیریت محتوا ساده و کاربردی

۲٫ طراحی سایت های با استاندارد های جهانی

۳٫ طراحی سایت با اصول سئو

۴٫ ارائه طرح های گرافیکی اختصاصی

۵٫ پشتیبانی ۲۴ ساعته

۶٫ ارائه کلاس آموزشی برای مدیریت سایت در زمان تحویل سایت

۷٫ ارائه پشتیبانی در زمان تحویل وب سایت به مشتری

۸٫ امکان توسعه سایت در آینده

[تعداد آرا:: 1 میانگین: 5]
با تشکر از رای شما! [تعداد آرا:: 1 میانگین: 5]