طراحی تراکت تبلیغاتی

طراحی تراکت تبلیغاتی

طراحی تراکت تبلیغاتی

طراحی تراکت تبلیغاتی یکی از به صرفه ترین شیوه های تبلیغ با بازدهی بالاست ، به این دلیل که در تعداد زیاد و به صورت مستقیم به دست مخاطب میرسند و در بازه زمانی معینی محصول و یا خدماتی را که شما ارائه میدهید تبلیغ میکنند. طراحی تراکت های تبلیغاتی در عین سادگی شان در نحوه توزیع و استفاده توسط مخاطبین یکی از مهمترین پروسه های طراحی را برای ارائه تبلیغ مناسب و تاثیر گذاری بالا نیاز دارند و مستلزم مواردی بسیار برای ارائه یک تبلیغ تاثیر گذار هستند.

طراحی تراکت گرافیکی

در کل میتوان گفت هرچقدر طراحی تراکت تبلیغاتی شما از نظر گرافیکی زیبا تر باشد و نکات فنی در آن رعایت شده باشد، تاثیر گذاری آن به روی ذهن مخاطب بیشتر خواهد بود . امروزه بسیار زیاد شده است تبلیغاتی که بر روی یک برگه کاغذ رنگی و با جوهر سیاه چاپ میشوند و به عنوان تراکت در سطح جامعه پخش میشوند ، اما آیا این یک تبلیغ صحیح برای یک کسب و کار خوب و حرفه ای است ؟ جواب منفی است ، چرا ؟

به دو دلیل.. اول اینکه اینگونه تراکت ها در ذهن عامه مردم تصویر خوبی ندارند و مردم زمان زیادی را صرف مطالعه تراکت تبلیغاتی شما نخواهند کرد و ثانیا کسب و کار شما را مانند بقیه رقبا میپندارند و زیاد برایشان تفاوتی ندارد که با شما در تماس باشند و یا با سایر رقبایتان!

طراحی تراکت ارزان

طراحی تراکت در کوتاه مدت پاسخگوی نیاز مشتریان است اما در بازار امروزی کماکان طراحی سایت گزینه ای معقول تر برای شرکت های تجاری و معماری بنظر میرسد.

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]